Par vīrieti stāsta viņa apavi

Par cilvēka personību var stāstīt daudzas lietas, taču viņu rakstura patiesais atspoguļojums ir tas, kas atrodas uz viņu kājām. Apavi runā skaļāk nekā vārdi un sniedz jums ceļojumu uz viņu dzīvi, rutīnu un to, kas viņus saista ikdienā.

Vīriešu apavi sniedz ieskatu viņa gaumē un vēlmēs. Tie apzīmē viņa sociālpolitisko statusu sabiedrībā, etnisko piederību un kultūras saknes. Kurpes ir bagātības, spēka un klases zīme, un tās runā valodās, kas paslēptas zem virsmas.

Lai labāk izteiktos publiski, daži vīrieši mēdz vairāk ieguldīt augstas klases apavos. Citi neapzinās, ko viņu apavi saka par viņiem, tāpēc mēs esam sagatavojuši nelielu ceļvedi, kas palīdzēs jums labāk par sevi atstāt iespaidu nākamreiz, kad dodaties sabiedrībā.

LAGOM LOAFER

Moderns un stilīgs, vīrietis, kuram pieder maizīšu pāris, zina savu ceļu uz profesionālajām kāpnēm. Lagom Loafers runā par savu dzīves veidu, par to, kā viņam patīk saglabāt lietas minimālas, vienkāršas un elegantas. Jūras krāsa pati par sevi dod mierīgas, saliktas un siltas personības paziņojumu, kas nekavējoties iegūst uzmanību un padara viņu uzticamu jebkurā profesionālajā vidē. Viņš ir tas, kuram patīk ģērbties gudri, bet ar gadījuma malu. Viņam ir pienācīga, tomēr svinīga aura par viņu, un viņa labi savāktā personība ir pierādījums tam.

CYNOSURE WINGTIP

Šī kurpe ir apliecinājums augstākās klases gaumei, kas piemīt šim kungam. Apdedzinātā govju garozas āda pievērš uzmanību un ir galvas virpotājs, palielinot šī indivīda pašapziņu, akcentējot viņa personību un parādot spēka auru, kas padara viņu par spēcīgu sabiedroto starp laikabiedriem. Wingtip nēsātājs zina, kā vadīt komandas un rīkoties situācijās ar stingru gribu un prātu. Viņš ir iecienīts, ekstravagants dzīvesveids, un viņam patīk kolekcionēt artefaktus un relikvijas, tāpēc viņam ir acis novērtēt dzīves smalkākās lietas.

KAPTAAN CHAPPAL

Interesanti, kā kurpes var iezīmēt indivīda identitāti. Paktaanā esošie Kaptaan Chappals mēdz rīkoties tieši tā. Viņu gludais, bet stilīgais dizains nodrošina vienkāršu, bet vēsu estētiku un pareģo, ka šī skaistā raksta nēsātājs ir pieticīgs, piezemēts cilvēks, kas adīts kultūras normās. Tās tīrās krokas un minimālie silueti liek domāt, ka lietotājs ievēro ierasto dzīvesveidu un bauda norobežotu dzīvi. Viņš ir cilvēks, kurš lepojas ar saviem spēkiem un vienmērīgi uzņemas atbildību un iet uz priekšu. Viņš pieņem ātrus, bet racionālus lēmumus, pamatojoties uz pasaules uzticību. Tā ir viņa paša pārliecība, kas viņu padara veiksmīgāku nekā laikabiedri.

MARKHOR CHAPPALS

Šie elegantā izskata, pilsētas stilīgie Markhor Chappals pārstāv aktīvu dzīvesveidu ar slāpēm pēc piedzīvojumiem. Viņiem ir gudrs, bet neformāls izskats, kas pārstāv cilvēku, kurš dod priekšroku tīram, vienkāršam minimālismam, bet neatturas no riska uzņemšanās un kuru bieži vada piedzīvojumi. Var arī pastāstīt par šī cilvēka profesiju, vienkārši ieskatoties viņa kājās. Ja jūs meklējat spēcīgu, optimistisku riska uzņemšanos, vairs neredziet. Tas ir cilvēks, kuru meklējat!