Kā uzsākt lietoto drēbju tirdzniecību?

Lietotu apģērbu bizness daudzējādā ziņā ir recesijas pierādījums. Labos laikos otrreizējais apģērbs vēršas pie modernām jaunatnei, taupīgiem vecākiem un videi draudzīgiem. Sarežģītajos laikos lietotie veikali vēršas pie gandrīz visiem. Lietotas apģērbu veikals var būt jautrs un atalgojošs darbs, īpaši, ja jums patīk apģērbs un aksesuāri. Tomēr, tāpat kā jebkuram biznesam, tas prasa daudz cilvēku un biznesa prasmes. Iepriekšējā mazumtirdzniecības pieredze ir nenovērtējama.

Noteikt mērķauditoriju

Lietotu apģērbu veikali piesaista plašu demogrāfisko stāvokli. Jūs vēlaties izveidot mērķauditoriju, kas palīdzēs jums izvēlēties jūsu veikala atrašanās vietu un veidot savu veikalu. Apmeklējiet katru no saviem konkurentiem un ņemiet vērā veikala dizainu, akcijas, cenas, cenu sistēmu, ērtības, klientus, klientu satiksmi, personāla komplektēšanu, veikalu organizēšanu un jebkādus papildu piederumus vai pārdodamās jaunās preces. Nosakiet, kas ir katra mērķa auditorija un vai kāda no minētajām grupām netiek ietverta.

Izstrādāt cietie biznesa plānu

Sākotnējā maksa jūsu lietotiem veikaliem visticamāk pārsniegs 10 000 ASV dolāru. Ja vien neesat plānojis pašfinansējumu, jūsu kapitāls tiks nodrošināts no uzņēmējdarbības aizdevuma ar Mazās uzņēmējdarbības administrācijas palīdzību, jūsu finanšu iestādes personīgais aizdevums vai ieguldītāja finansiāla palīdzība. Ciets biznesa plāns uzlabos izredzes un palīdzēs jums nodrošināt panākumus. Izmantojiet savu tirgus izpēti, lai palīdzētu jums izstrādāt biznesa plānu, kurā detalizēti norādāt mērķauditoriju, veikalu iestatīšanu un dizainu, cenu struktūras, spailes un aprīkojuma vajadzības, personāla prasības, izmaksas un tirdzniecības iespējas.

Atrodiet atrašanās vietu

Izpētiet potenciālās atrašanās vietas jūsu lietotiem veikaliem vietās, kas atrodas tuvu mērķa demogrāfiskajam rādītājam. Ja ēdināšana ģimenēm ar zemu ienākumu līmeni nebūtu jēga iegādāties komerciālās platības upscale apkārtnē, piemēram, Southampton Place vai River Oaks. Tajā pašā laikā jūs vēlaties izvairīties no noziegumiem ar lielu noziedzību. Ja viesmīlība iedvesmojas jaunām sievietēm, kas vēlas savākt modēzi, meklējiet vietu vidēja mēroga iepirkšanās centrā, kurā ir līdzīga klientūra. Rīsu ciems ir laba vieta, kur sākt darboties, ja mērķauditorija ir jaunāka, modernāka pūļa. Ideālā gadījumā jūsu īrei vajadzētu būt no 5 līdz 10 procentiem no jūsu paredzamajiem bruto ieņēmumiem. Jūs vēlaties vismaz divas piemērotas telpas, glabātuves rezerves telpu un uzņemšanas zonu. Lielie loga logi ļaus jums veidot vairāk displeju, kas potenciāli var novirzīt vairāk klientu. Hjūstonā sazinieties ar nodarbošanās inspekcijas nodaļu, lai iegūtu informāciju par to, vai jums ir nepieciešams iebraukšanas sertifikāts (atrodams Houston Darba sākšanas paketē).

Saņemiet licenci

Reģistrējiet savu biznesu un iegūstiet uzņēmējdarbības apdrošināšanu. Hjūstonas pilsēta neizsniedz uzņēmējdarbības licenci. Tā vietā jums ir jāatbilst pilsētas minimālajām prasībām attiecībā uz jūsu biznesu, kas ietver pieteiktā nosaukuma iesniegšanu vai uzņēmējdarbības uzsākšanu, kā arī pārdošanas nodokļa atļauju, federālā nodokļa ID saņemšanu un pārsūtīšanas iesniegšanu. Atrodiet kontaktinformāciju Houston Darba sākšanas paketē zemāk esošajiem resursiem. Sazinieties ar sava apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai sazinātos ar uzņēmuma apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai iegādātos uzņēmumu īpašnieku politiku, kurā ietilpst īpašums, atbildība un darba ņēmēja kompensācija.

Iepirkuma aprīkojums, Uzstādīšanas veikals

Tīrs un organizēts veikals ar precīzi definētu cenu sistēmu palīdzēs jums labi neatkarīgi no tā, kas ir jūsu mērķauditorija. Īstenot labi organizētu cenu sistēmu, kas izmanto krāsu kodēšanu vai kādu citu sistēmu vecāku preču atzīmēšanai. Ievietojiet apzīmējumus, kuros ir detalizēts atskaites process, lai klienti būtu labi informēti par objekta procesu un esošo cenu. Iepirkumu plaukti, plaukti, pakaramie, manekeni, šujmašīnu, displeju galdi un cenu birkas. Nosakiet, vai drošības sistēma ir vērts ieguldīt. Atļaujiet daudz vietas starp jūsu plauktiem, lai klienti varētu pārvietoties.

Iegūstiet apģērbu

Jūs varat iegūt lietotu apģērbu desmitiem veidu. Pirms durvju atvēršanas lūdziet draugiem un ģimeni, lai jūs pievienotos un pēc tam apmeklētu garāžas pārdošanu visā pilsētā. Blusu tirgus un citi taupības krājumi ir citi veidi. Ja jūs ļausiet klientiem nosūtīt savu apģērbu, ievietojiet reklāmu vietnē Craiglist.org un vietējā papīra formātā. Apmeklējiet Freecycle.com. Nopirkt lielāko apģērbu eBay. Izlieciet ziņojumus, ka jūs meklējat nosūtītājus kopienas koledžās un kopienu centros. Apmeklējiet veikalus, kas iziet no uzņēmuma, kā arī universālveikalu klīringa sadaļas.

Noma palīgs

Pat ja jūs izvēlēsieties slēgt divas dienas nedēļā, jums būs nepieciešams vismaz viens palīgs, kas palīdzēs pārvaldīt jūsu veikalu. Ideālā gadījumā jūs vēlaties iznomāt visu aksesuāru, kādu, kas var palaist reģistru, izveidot displejus, tīrīt veikalu, apkalpot klientus, atbildēt uz tālruņiem, sazināties ar nosūtītājiem, cenas vai apģērba gabalus, apģērbus vai apģērbu, kā arī iepirkties par lietoto apģērbu.